O nás

PROFIL SPOLEČNOSTI

Společnost MALPRO spol. s r.o. je tradičním českým výrobcem elektroinstalačního materiálu. Cílem společnosti je usilovat o využití bohatých zkušeností z dlouholetého působení v oboru.

 

Široká nabídka kvalitních produktů, rychlý servis a znalost prostředí dává firmě konkurenční výhodu v podobě správného odhadu přání a potřeb zákazníka se schopností tyto požadavky co nejefektivněji uspokojit.

 

VIZE SPOLEČNOSTI

Dlouhodobým cílem společnosti MALPRO spol. s r.o. je snaha budovat své dobré jméno, uspokojovat přání koncového uživatele, nabízet a dodávat kvalitní a spolehlivé výrobky, rozvíjet jak funkční, tak i jejich estetickou hodnotou a zajišťovat další služby, které s činností výrobce elektroinstalačního materiálu dále souvisí.

 
 

NAŠE SILNÉ STRÁNKY  

  • moderní stroje 
  • široký sortiment naši nabídky
  • vysoká kvalita výrobků
  • konkurenční ceny
  • rychlá reakce na požadavky našich zákazníků
  • termín dodání
  • profesionální a zkušený manažerský tým
 

Sídlo firmy MALPRO SPOL. s r.o.

Sídlo společnosti se nachází na okraji obce Lípa, vzdáleném cca 12 km od krajského města Zlín. Velkou výhodou je z hlediska manipulace se zbožím ničím nerušený přístup do areálu firmy. Výrobní plochy mateřské společnosti Malpro spol. s r.o. jsou tvořeny jednou výrobní halou o rozloze 1955 m², kde se nachází veškeré technologické výrobní zařízení. Z jedné strany výrobní haly je vybudováno zároveň i sídlo firmy, zadní část objektu slouží jako sklad výrobků a materiálu.

 

                      malpro pawbol   malpro pawbol    

 

             

Výrobní program

Současná nabídka produktů se skládá z více jak 2000 ks položek. K stěžejním produktům můžeme zařadit elektroinstalační lišty a trubky pro nízkonapěťové vodiče, kabely a příslušenství. V našem výrobním portfoliu jsou velmi zajímavé lišty v imitaci dřeva, které svou věrohodností získávají stále více spokojených zákazníků. Dalším sortimentem jsou elektroinstalační krabice, zásuvky, svítidla a plastové rozvodnice. Všechny výrobky splňují příslušné normy a jsou ve shodě s‑požadavky IEC a ČSN.

 

Partneři

Jak nás kontaktovat